„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński).

Hej dziś przychodzę z ważną sprawą. Może ceniący się bloger pomyśli sobie, a po co oni wstawiają prośby o pomoc. Przecież nie zarobimy na tym nic. Z takim blogerem zgodzę się w 100% nie zarobimy nic. Jednak zakładając bloga tego czy Z pamiętnika wózkersa, którego ten jest kontynuacją wiedziałam,że chce pomagać innym. Dlatego zamieszczam prośbę o pomoc, jaką wysłał mi na e-maila pan Tomasz Gołąbek, który zbiera protezy dynamicznej, aby żyć aktywnie.
Poniżej zamieszczam wiadomość pana Tomasza:

Dzień dobry, nazywam się Tomasz Gołąbek, chciałbym przybliżyć nieco moją sytuację zdrowotną. Urodziłem się z wadą wrodzoną kończyn dolnych i górnych choroba nazywaną jest Artrogrypoza (końsko- szpotawość). Jako dziecko nie chodziłem. Po licznych operacjach, jako nastolatek, stanąłem na nogi, tylko z tym że jedną nogę zoperowano i jest w miarę dobrze. Natomiast druga (lewa) z powodu wielkiej deformacji musiała zostać amputowana. Na początku miałem protezy tymczasowe do nauki chodzenia a później „zwykłe” refundowane przez NFZ. Potrzebuje protezy „dynamicznej”, do aktywnego codziennego życia, tym bardziej że jestem ojcem ośmioletniego Pawełka i muszę przede wszystkim dla niego być w miarę sprawy i aktywny. Pozdrawiam Tomasz

Jeśli chciałbyś wspomóc Pana Tomasza podaje link do zbiórki https://pomagam.pl/xr3pzcit A może masz pytania do Pana Tomasza. Zostaw je w komentarzu. Jestem przekonana,że obserwuje ten wpis i z chęcią odpowie. Pamiętaj „Pomagając innym pomagasz i sobie” 
A tak w ogóle to co u Ciebie słychać ? Jak mija drugi dzień wakacji ?Całuski Ika