Cytat z Google . Doskonale określający moje uczucie .

Hej, jeśli obserwujesz fanpage bloga https://www.facebook.com/Ika9711 to wiesz, że wczoraj z Diego obchodziliśmy pierwszą rocznicę związku. Nie będę Wam tłumaczyć, co to jest miłość. Bo nie o tym to post. Na początku chcę z Wami podzielić się fragmentem Pierwszego Listu świętego Pawła Apostoła do Koryntian:

Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje.

O naszym związku mogliście przeczytać we wpisie w ramach kampanii #NiepełnoSprawni https://zyciebezgranic.com/2019/04/01/z-niepelnosprawnoscia-przez-zycie/.

Dziś chciałam się podzielić z Wami zmianą jaka zaszła we mnie i Adrianie przez ten rok.
Pierwsza najważniejsza zmiana zaczynam spostrzegać, że to, co mówiłam zawsze, że nikt mnie nie pokocha taką, jaką jestem to nie prawda.
Kolejną ważną zmianą jest decydowanie o rzeczach związanych z moim życiem.
Trzecią ważną rzeczą jest uśmiech, który pojawia się coraz częściej.
Te zmiany zachodzą we mnie powoli z dnia na dzień. Tu również trzeba też wspomnieć o pewności siebie, która wzrosła u mnie oraz chęci wychodzenia do ludzi niechowaniu się np. w domu. To tyle, jeśli chodzi o mnie.
Oczywiście Diego zmienił się i to bardziej niż ja. Kiedy się poznaliśmy, był zamknięty w sobie. Uważał się za typowego samotnika oraz był strasznie poważny. Teraz coraz częściej się wygłupia. Kiedy się poznaliśmy nie pracował, teraz pracuje i już myśli o tym, żeby założyć coś własnego,żeby nie pracować na kogoś. Dodatkowo zmienił swoje otoczenie, bo zrozumiał,że to ono miało na niego zły wpływ. A i nie mogę nie wspomnieć o tym,że od września wybiera się do szkoły policealnej na grafikę komputerową . Jestem dumna z tego powodu , bo wiem ,że ma talent.
Ciebie miłość jak zmieniła ? A może jeszcze jej szukasz ? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.
Ika