Hej kochani wiem, że dawno się nie odzywałam, ale byłam na tygodniowym turnusie rehabilitacyjnym. Wzmocniłam się nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Poznałam wielu wspaniałych ludzi oraz spotkałam się ze swoimi wspaniałymi przyjaciółmi. Jak zwykle dali mi siłę do pokonywania przeszkód dnia codziennego i wiarę w to, że zawsze mogę na nich liczyć. 
Wczoraj po powrocie miałam dużego doła i przeglądałam Facebooka, żeby zając czymś głowę  i przez przypadek znalazłam na Facebooku grupę Write and Read, jest to grupa ludzi, którzy lubią pisać różne formy. Oczywiście zainteresowało mnie to od razu. Do grupy powstał czat gdzie, możemy się poznać. Już wiem, że zostanę z nimi na dłużej. Na blogu projektu można przeczytać:
                         Write and Read (w skrócie WaR) powstało z myślą o wszystkich piszących, zarówno tych mniej, jak i bardziej aktywnych, którzy chcą otwierać szuflady, dzielić się swoimi pracami z kulturalną społecznością posiadającą wspólną pasję. Mamy tutaj szansę doskonalić warsztat poprzez regularne pisanie oraz wymienianie się uwagami z członkami projektu.
Co tydzień będziemy Was zachęcać do stworzenia tekstu, w którym należy wykorzystać podany przez nas temat i / lub słowa klucze. W każdą niedzielę opublikujemy wszystkie nadesłane prace na blogu, gdzie będzie można zapoznać się z innymi interpretacjami tematu i skomentować pomysły pozostałych autorów.
Zapraszamy na front, gdzie będziemy toczyć bitwę w imię wyobraźni, zwalczając strach, brak czasu i własne lenistwo! Let’s the war begin! : źródło https://war-writeandread.blogspot.com/
                  Teksty pisane przeze mnie w ramach projektu będą pojawiać się na blogu, więc zapraszam do czytania. 
Jeśli tak samo, jak my lubisz pisać, zapraszamy do nas.