13 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia! W tym roku zbiegł się z 27 finałem WOŚP-u, jestem jeszcze bardziej szczęśliwa. Od pierwszych chwil życie korzystałam ze sprzętu zakupionego przez Jurka Owsiaka i jego fundacje. Można powiedzieć, że oni się przyczynili do tego, że tu jestem i mogę pisać dla Was. Na swoim blogu chcę pokazywać Wam jak ważna, jest pozytywna energia, która sama uczę się brać od życia pełnymi garściami. Dlatego, kiedy dostałam propozycję dołączenia się, do optymistycznej akcji się szybciutko zgodziłam.

Doskonale wiemy, że warto być dla siebie dobrymi ludźmi, dzielić się pozytywną energią, wspierać i łapać przed upadkiem. Dlatego co Wy na to, aby świętować Dzień Szczęścia nie tylko jednego dnia, a cały miesiąc. Czyli do 14 lutego. Dlaczego akurat do tego dnia to oczywiste. To kolejny wspaniały dzień, gdy możemy dzielić się miłością i radością. Teraz mało kto decyduje się, na to dlatego mam nadzieję, że wraz ze mną pokażesz, iż jesteśmy wyjątkowymi jak na XXI wieku ludźmi i cieszymy się ze szczęścia innych, a nie z ich porażek. W tym czasie zachęcam Was do uświadamiania waszym najbliższym o tym, jak bardzo są dla Was cenni i jak bardzo ich kochacie.
Już Wam szybciutko wyjaśniam, jak można to zrobić:
Tagujcie osoby, które są dla Was powodem do uśmiechu i radości pod jednym z dwóch zdjęć na Instagramie:
Udostępniajcie zdjęcia zawierające motyw serca z hashtagami: #KOCHAMciePODAJdalej #milosc #onlylove #szczescie #happiness #radosc #positivevibes #sisterslifechallenge na Instagramie/Facebooku/gdziekolwiek chcecie i oznaczajcie osoby zmieniające wasze życie na lepsze. Pozwólcie im się dowiedzieć, jacy są dla Was ważni!
Podejmijcie wyzwanie — codziennie mówcie przynajmniej jednej osobie jedną miłą rzecz. Komplementy mogą dotyczyć naprawdę przyziemnych spraw, chociażby ładnej fryzury albo bluzki. Cokolwiek co sprawi, że druga osoba się uśmiechnie 🙂
No to do dzieła! Życie jest zbyt piękne, żeby nie dzielić się radością i miłością z innymi. Przecież bez miłości codzienność byłaby bezkształtną szarą masą.
Zapamiętaj
Szczęście jest blisko, jeśli tylko chcesz.
Akcje organizują
Sister’s life challenge