Słuchając dziś piosenki Igora Herbuta „Miłość jest wszystkim” pomyślałam sobie , że przedstawię Wam moje przemyślenia na jej temat .
Zacznę od tego , że twórczość Igora nie jest mi nieznana . Od pierwszego występu zespołu LemON ( jedyna i prawidłowa nazwa zespołu ) w programie „Must Be the Music. Tylko muzyka” zakochałam się w ich twórczości . Głos wokalisty jest nie powtarzalny , hipnotyzujący w połączeniu z muzyką jest czymś pięknym czymś nie do opisania. Sposób przekazywania uczuć intrygujący . Ale właśnie to kocham w nich .
Ale wróćmy do utworu „Miłość jest wszystkim”, która jest pełna emocji . A klimat dość nietypowy ale charakterystyczny dla Igora . Jeśli ktoś zna jego muzykę wie o czym mówię.
Jeśli chodzi o tekst to Igor trafia w sam środek mojego serca .Jest kilka wersów które najbardziej przemawiają do mnie

Bo miłość jest wszystkim; Przybywam
Gdy o tym zapomnisz, gdy zechcesz uciec
Raz jeszcze pokochaj, bo umiesz

Te 3 wersy mówią o tym , że miłość jest najważniejsza w życiu .Lecz gdy o tym zapomnimy nachwalę i pójdziemy w inną stronę . To jesteśmy w stanie znów pokochać . Jest to możliwe , ale ciężkie. Lecz pamiętajcie prawdziwa miłość zwycięży wszystko.

Nie jesteś w stanie zbliżyć się do kogoś 
Jeżeli ty sam nie zdołałeś zbliżyć się do siebie

Kolejna zwrotka przy której warto się zatrzymać żeby się zastanowić nad swoim życiem. Bo kochani nie jesteśmy wstanie zbliżyć się ani zrozumieć kogoś innego jeśli nie pokochamy siebie samego. Tak przy okazji to jest moje postanowienie na ten rok pokochać siebie . Dość nietypowe pomyślicie . Ale jakże potrzebne.

Wracam, już pora

Wiem gdzie mam iść

I coraz pewniej stawiam krok
Zamieć już za mną, przede mną dom
Jesteśmy gotowi na siebie
I chudy półksiężyc wisi nad dachem
Jesteśmy gotowi, znalazłem

Kiedy już pokochamy siebie możemy wrócić na drogę ku swojej miłości zwłaszcza jeśli wiemy , że znaleźliśmy kogoś kto jest tą prawdziwą jedyną miłością.
A tak w ogóle kochani to
Szczęśliwego Nowego Roku !
Dużo miłości oraz spełnienia marzeń w 2019 roku .
Wasza Monika